Kurumsal Sayfalar / Uzmans Deri

UZMAN’S DERİ AYYAKKABI SANAYİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

1969 YILINDA İSTANBUL BEYAZIT’TA GELENEKSEL DERİ AYAKKABI İMALATI İLE BAŞLAYAN MESLEKİ TECRÜBE VE BİRİKİMİNİ, 2000’Lİ YILLARDA, KALİTELİ DERİLERİN TEDARİKİ AMACIYLA, AYAKKABI ÜRETİCİLERİNİN HİZMETİNE SUNMUŞTUR.

UZMAN’s, TEDARİK ETTİĞİ İTHAL VE YERLİ DERİLERİ; KRAST ÜRETİM SÜREÇLERİNDEN İTİBAREN TAKİP EDEREK VE KALİTE KONTROL AŞAMASINDA BİZZAT ELEYEREK, MÜŞTERİLERİNE SAĞLAMAKTADIR.

UZMAN’s, ÖZELLİKLE KALİTELİ VE STANDART ÜRETİM KEÇİ & BABY BUFFALO DERİSİNDEN, KRAST VEYA BOYALI OLARAK; ASTAR, YÜZLÜK, ÇORAPLIK VE SÜET ÜRÜNLERİNİ SÜREKLİ ARZ EDEBİLMEKTEDİR.

AYAKKABI ÜRETİCİSİNİN İSTEDİĞİ MİKTARDA DERİYİ: KALİTE VE FİNİSAJ İSTEKLERİ DOĞRULTUSUNDA, EN YÜKSEK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İLE, SÜREKLİ TEMİN EDEREK, FABRİKASINA ULAŞTIRMAK, FİRMAMIZIN EN ÖNEMLİ PRENSİBİDİR.

İSTANBUL TİCARET ODASI 745029 NUMARALI ÜYESİ OLAN FİRMAMIZ, AYMAKOOP SANAYİ SİTESİNDE TİCARET FAALİYETİNİ SÜRDÜRMEKTEDİR.

KAYITLI VERGİ DAİRESİ VE NUMARAMIZ: İKİTELLİ VD. / 9010157848

Misyonumuz;
Müşterilerimizin başarıları için, işlerini kolaylaştıran doğru deri ürünlerini, daha seri elde etmelerini ve hızlı üretmelerini sağlamak mükemmel hale getirecek hizmet anlayışını sunmak.

Vizyonumuz;
Sürdürülebilir kalite konusunda, güven işareti olarak, deriye atılan imza olmak.

Değerlerimiz;
Dürüstlük ve kadir bilirlik,
Müşterilerimizin beklentilerini önceden görerek müşteri memnuniyetini her zaman ön planda ve üst düzeyde tutmak,
Hoşgörü ve iyi niyetim hakim olduğu bir takım çalışması,
İş ahlakına bağlılık,
Hem profesyonel, hem de kişisel olarak kendini geliştiren bireylerden oluşan yeniliğe ve öğrenmeye açık bir organizasyon olabilmek,
Hem bireysel, hem de kurumsal, kalıcı rekabet üstünlüğü yaratmak,
Üretim standardını her geçen gün bir üst seviyeye taşımak.

  • Uzmans Deri Logo